Cisco Yeni Ağın Yeteneklerini Açıkladı

Cisco Sertifikaları ve DevNet ile yazılım becerilerini ve yazılım uygulamalarını ağa ve Bilişim Teknolojilerine getirmek

  • Cisco’nun profesyonel sertifikasyon programının evrimi, geleceğin BT ekibini oluşturmak için hem ağ uzmanını hem de yazılım geliştiricisini tek bir toplulukta kucaklamaktadır.
  • Cisco’nun sertifikasyon ve eğitim programı şimdi DevNet sertifikalarını içeriyor ve yeni ağ için uygulamaları optimize etmek ve yazmak ve geliştirmek istedikleri teknoloji becerilerini seçmek için hem ağ uzmanı hem de yazılım geliştiricisi için tasarlandı.
  • Ağ otomasyonu, BT’nin en büyük zorluklarından biridir. DevNet Otomasyon Değişimi, ağ otomasyonu için kullanım durumlarını çözen ortak bir kod depoları sağlar ve ekiplere bu yolculuklarında kullanılabilecek bir metodoloji ile rehberlik eder. Kod, topluluk tarafından geliştirilmiştir ve ağ otomasyonu için en iyi uygulamalar endüstri uzmanları tarafından geliştirilmiştir.

SAN DIEGO, California – Cisco Live ABD – 10 Haziran 2019 – Bugün Cisco, ağdaki uzmanların ve yazılım geliştiricilerin teknoloji yenilikçiliğini yönlendirmek ve işlerini hızlandırmaktaki rolünde devrim yaratıyor. Cisco, ağ oluşturmanın geleceğini yeniden keşfettiğinde, DevNet (Cisco’nun geliştirici programı), benzersiz işbirliği ve en iyi uygulama paylaşımını sağlamak ve yeni otomasyon yetenekleri seviyelerine öncülük etmek için yazılım geliştiricileri ve sertifikalı ağ uzmanlarını bir topluluğa bir araya getiriyor. Buna ek olarak, Cisco, ağ profesyonelini ve yazılım geliştiriciyi kucaklayan profesyonel sertifikasyon programının endüstride değişen bir genişlemesini sunuyor ve ağ otomasyonu ile benimseme ve başarıyı hızlandırmak için yeni bir topluluk tabanlı geliştirici merkezi ekliyor.

Cisco’nun bilinçli ağ iletişimi, ağların iş dünyasında oynadığı rolde köklü bir değişime yol açmış ve ağ oluşturma şeklini değiştirmiştir. Ağ oluşturma profesyonelinin rolü, manuel, zaman harcayan görevlerden ve BT, DevOps ve uygulama ile bulut geliştiricilerin birlikte çalıştığı dünyaya taşındıkça değişti. Bu yeni ağın yeteneklerinden tam anlamıyla yararlanabilmek için kuruluşlar, yazılım uygulamalarından, ağ oluşturma ve yazılım becerilerinden ve birlikte teknoloji zorluklarını çözen ilgili bir topluluktan yararlanmalıdır.

SVP / CTO ve Cisco DevNet’in kurucusu Susie Wee, “Ağ teknolojisi son beş yılda önemli ölçüde gelişti ve yeni ağ işi hızlandırabilir, yeni uygulamaları katalize edebilir ve DevOps uygulamalarını ağlara taşıyabilir” dedi. “Cisco DevNet sertifikaları ile yazılım becerilerini ağ endüstrisine getiriyoruz. Ayrıca, paylaşılan kod havuzları aracılığıyla zorlu ağ otomasyonu sorunlarını çözmek için bir grup ağ ve geliştirici topluluğunun birlikte çalışmasını sağlayarak ağ uygulamaları için yazılım uygulamaları sağlıyoruz. Bu, sektörün, işlerini hızlandırmak için yeni ağın özelliklerinden tam olarak yararlanmasını sağlayacaktır. ”

Sertifika ve program değişiklikleriyle ilgili tüm ayrıntılar için Cisco’da yer alan Öğrenme sayfasını inceleyin. DevNet sertifikalarına başlamak için kaynakların DevNet sayfasına göz atın.

Kaynak: Cisco

Cevap bırakın